פבל איינמר מדווח על יוזמה חדשה של עיריית תל אביב

פבל איינמר מדווח על יוזמה חדשה של עיריית תל אביב

עורך אתר ראשי
עַל אפר 20, 2021
כתוב אכתבינו פבל איינמר מדווח: 2% מבעלי הכלבים מחרבנים לנו את העיר! עיריית תל אביב-יפו נאבקת במפגעי צואת הכלבים כ-500 קילו של צואת כלבים לא נאספת ממדרכות העיר * יותר מ-6,700 קריאות למוקד העירוני התקבלו...
קרא עוד >>>
יובל רוזיו מציג פרויקט חדש – ויצמן-פנקס בתל אביב

יובל רוזיו מציג פרויקט חדש – ויצמן-פנקס בתל אביב

עורך אתר ראשי
עַל פבר 03, 2021
יובל רוזיו מציג פרויקט חדש - ויצמן-פנקס בתל אביב קבוצת רוזיו, בהובלת יובל רוזיו ויניב רוזיו, ובשיתוף חברת צמח המרמן, החלו בשיווק פרויקט ויצמן – פינקס, הממוקם בפינת הרחובות ויצמן-פינקס בצפון בקלאסי של תל אביב....
קרא עוד >>>
אזהרה לציבור – משקאות אלכוהולים עם חומרים אסורים לשתייה בתל אביב

אזהרה לציבור – משקאות אלכוהולים עם חומרים אסורים לשתייה בתל אביב

עורך אתר ראשי
עַל מאי 15, 2020
שרות המזון במשרד הבריאות  מזהיר כי במפעל ייצור אלכוהול בשכונת הארגזים בתל אביב נמצא משקאות אלכוהולים עם חומרים אסורים לשתייה. בעקבות פעולה משותפת של משטרת ישראל, עיריית תל אביב, שרות המזון במשרד הבריאות ומחלקת חקירות...
קרא עוד >>>
"סיגל" – מחזמר מקורי על חייו של אריס סאן

"סיגל" – מחזמר מקורי על חייו של אריס סאן

דרור סדן
עַל ספט 05, 2010
"סיגל" - מחזמר מקורי על חייו של אריס סאן בבימויו של צדי צרפתי יעלה בחודש הבא   סל"ה – הסטודיו לאמנויות התיאטרון מיסודו של יורם לוינשטיין בשיתוף ביה"ס למוסיקה הד גאים להציג: סִיגָּל מחזמר מקורי בהשראת סיפור חייו...
קרא עוד >>>
הקודם הבא
אל-הר זכתה להיות קבלן מבצע של פרויקט Infinity Park ברעננה

אל-הר זכתה להיות קבלן מבצע של פרויקט Infinity Park ברעננה

עורך אתר ראשי
עַל ינו 16, 2020
פארק ההייטק יכיל 150,000 מ"ר של משרדים ומסחר ושלב החפירה ודיפון קרוב לסיום; המבנה המרכזי – מגדל מפואר בגובה של 30 קומות עם 17 מעליות פרויקט "אינפיניטי פארק" של החברות ריט 1 וס.ע.ן זהב צובר...
קרא עוד >>>
הקודם הבא

תנאי שימוש => A-news

אתר thecitynews.co.il הינו אתר אינטרנט המכיל מידע חדשותי ואקטואלי במגוון רחב של תחומים.

תקנון השימוש באתר נכתב בלשון זכר ומתייחס לנשים וגברים כאחד.

השימוש באתר ו/או בכל תוכן שבו באחריותו הבלעדית של המשתמש ונועד לשימוש פרטי ולא מסחרי.

גלישה באתר מהווה הסכמה לתנאים הללו:

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לערוך, מעת לעת, שינויים באתר, בתכניו ובכל אזור בו וזאת ללא הודעה מראש וללא כל אחריות מצדה, לפי ראות עיניה ושיקול דעתה הבלעדי.

אסור ואין לעשות באתר או באמצעותו לכל מטרה פסולה או למטרות בלתי חוקיות. אין להעתיק או לפרסם מידע הנלקח מהאתר ללא הסכמה בכתב.

אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.

הנך אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסם או תעביר באמצעות האתר או שתעלה/תפרסם/תשלב בכל דרך. הנהלת האתר אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים או מועברים לידיה. כמו כן, מובהר כי החברה, האתר והנהלת האתר משוחררים מכל אחריות הנובעת משימוש ולא יישאו באחריות הנובעת מהשימוש בו.

ניתנת בזאת הסכמתכם בשימושכם באתר להיות כפופים לתנאי השימוש בכל עת ולהתעדכן מעת לעת בדבר השינויים שיבוצעו בתנאי השימוש.

האתר והמידע מוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. גולשי כפופים לכך.

כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר. תכנים אלה התקבלו, בין היתר, לידיה מגופים, רשויות, חברות, משרדי יחסי ציבור, הודעות לתקשורת, וכיוצ"ב.

הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן מודעות, "באנרים", "דפי נחיתה" או לכל חומר המהווה פרסומת או נתפס כהמלצה. האחריות על המפרסמים בלבד. הופעה קישורים לאתרים אחרים אינה ערובה כל שהיא לתכנים הללו.

גולשי האתר והמשתמשים מצהירים ומתחייבים לקחת כל אחריות ולשפות את האתר ומנהליו על כל נזק שעלול להיגרם לו באופן ישיר או עקיף, לרבות תביעות.

במקרה של מחלוקת סמכות השיפוט בבתי המשפט בתל אביב.

צרו קשר

נשמח לשיתף הדף שלנו 🙂

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on google
Share on email
Share on facebook